Производитель электрооборудования и электротехники Phantom Energy Solutions

Lifecell+38 (063) 852-88-55
Киевстар+38 (096) 361-04-90
Lifecell+38 (063) 855-54-92
Vodafone+38 (066) 353-57-77
Дзвонити з 9:00 до 20:00

Акумуляторні батареї, їх застосування, порівняння видів

АКБ являють собою джерело енергії, яке може її накопичувати, зберігати і віддавати невеликими порціями, необхідними для тих або інших експлуатаційних умов.

 

Види акумуляторів залежно від принципу їх роботи:

Сьогодні акумуляторні батареї різняться по методу експлуатації. Є моделі, які вимагають і не вимагають обслуговування. До першої категорії належать батареї, які працюють на електроліті і в них треба підливати робочу рідину (дистильовану воду). Для цього у верхній частині корпусу передбачені пробки, що викручуються. У таких батареях треба завжди стежити, щоб металеві пластини були повністю занурені в кислоту, рівень якої повинен досягати мітки на стінках.

Батареї, які не вимагають обслуговування, мають герметичний корпус, який не можна розкривати. В іншому випадку вона вийде з ладу.

Моделі відрізняються по наповненню:

Важливою характеристикою батареї є її ємність –  це кількість енергії, яку віддає повністю заряджений акумулятор до моменту розрядки. Ця величина в основному залежить від виду металу, з якого виготовлені пластини. У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір акумуляторних батарей, тому Ви з легкістю зможете вибрати саме те, що Вам потрібне.