Производитель электрооборудования и электротехники Phantom Energy Solutions

Lifecell+38 (063) 852-88-55
Киевстар+38 (096) 361-04-90
Lifecell+38 (063) 855-54-92
Vodafone+38 (066) 353-57-77
Дзвонити з 9:00 до 20:00

Знижки

Програма лояльності

Наша компанія пропонує Вам скористатися системою знижок при купівлі товарів в нашому інтернет-магазині.

 

Знижка№1

 

Для отримання постійної знижки 5% на усі товари нашого магазину (окрім товарів з позначкою «Акція»), Вам достатньо зареєструватися на нашому сайті і повідомити нас про це на електронну адресу info@phantom-energy.com.ua або по вказаних телефонах на сайті. Після цього Вам буде присвоєний статус «Партнер», і у Вашому особистому кабінеті Ви зможете спостерігати вартість товарів з Вашою знижкою і роздрібну ціну.

 

Знижка№2

 

Програма лояльності нашої компанії передбачає додаткову знижку 5% тим клієнтам, які здійснюють купівлю 2-х будь-яких одиниць товару одночасно. Для отримання цієї знижки, Вам також необхідно зв'язатися з нами по електронній пошті або по телефону. Після чого Вам буде висланий ПРОМОКОД, який Ви застосуєте при оформленні замовлення.

 

Знижка№3

 

Ви можете отримати ще 5% знижки, на додаток до попередніх двох, якщо сума Вашого замовлення перевищуватиме еквівалент 1200$. В цьому випадку, Вам треба буде запросити у нас ПРОМОКОД для оптових покупців із зазначенням суми Вашого замовлення і артикулів товару. Для отримання еквіваленту вартості товару, Вам необхідно скористатися конвертором валют нашого сайту.

 

*Знижка№1 є постійною для клієнтів, зареєстрованих на сайті.

 

**Знижки №2 і №3 підсумовуються зі Знижкою№1 і є одноразовими, надаються за запитом Клієнта.

 

***На акційний товар нашого інтернет-магазину будь-які знижки, включаючи Знижку№1, обговорюються окремо для кожної одиниці товару.