Производитель электрооборудования и электротехники Phantom Energy Solutions

Lifecell+38 (063) 852-88-55
Киевстар+38 (096) 361-04-90
Lifecell+38 (063) 855-54-92
Vodafone+38 (066) 353-57-77
Дзвонити з 9:00 до 20:00

Phantom-energy

У 21 високотехнологічному столітті практично кожен наш крок керується технікою – комп'ютерами, системами безпеки, мобільними телефонами і іншими гаджетами, які роблять життя приємнішим і кращим.

Сайт «Phantom energy» – це відповідальний виробник джерел безперебійного живлення, який за роки свого існування досяг певних висот. Компанія займається виробництвом якісних моделей та їх постійною модернізацією, впроваджуючи нові технології. У штаті співробітників працюють світлі уми, які прекрасно знають свою справу і невпинно відточують майстерність, підвищують рівень кваліфікації.

Що таке джерела безперебійного живлення та їх роль

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) – це спеціально розроблений електричний пристрій з потужною акумуляторною батареєю, яка служить для постачання електроенергією практично будь-якого гаджета або системи. Використання ДБЖ украй важливе для безперервної роботи системи пожежної безпеки і охоронних систем. Також такого роду пристрої просто необхідні для безперебійної роботи персонального комп'ютера, особливо для людей, що займаються бізнесом і працюють з документацією.

Ще одним незамінним устаткуванням є стабілізатори напруги. Нерідко у будинках прокладена неякісна або застаріла проводка, яка у більшості випадків стає причиною короткого замикання. Для того, щоб убезпечити свою техніку від псування, виробник джерел безперебійного живлення «Phantom energy» пропонує всім бажаючим ознайомитися з широким асортиментом продукції в режимі реального часу. Під час різкого перепаду напруги може згоріти вся техніка. Якщо ви використовуєте якісний стабілізатор напруги, то він захистить усю техніку від псування.

Переваги роботи з нами:

Ми намагаємося виділити вагомі переваги для своїх клієнтів, які відрізняють наш сайт від конкурентів. Пропонуємо ознайомитися з ними нижче:

  • 1. Відмінна якість з гарантією. Оскільки ми є виробниками, то несемо повну відповідальність за якість кожної моделі, яка пропонується. У разі виявлення несправності або виробничого браку готові замінити товар;
  • 2. Широкий модельний ряд. На сайті представлені всі моделі, які на сьогоднішній день виробляться на нашій фірмі;
  • 3. Доступна вартість. Ми намагаємося зробити всі пристрої, представлені в каталозі, доступними для своїх клієнтів, тому час від часу переглядаємо цінову політику.

Наш сайт - це магазин виробника джерел безперебійного живлення в Україні, якому довіряють мільйони. Приєднуйтеся до числа постійних клієнтів!