Производитель электрооборудования и электротехники Phantom Energy Solutions

Lifecell+38 (063) 852-88-55
Киевстар+38 (096) 361-04-90
Lifecell+38 (063) 855-54-92
Vodafone+38 (066) 353-57-77
Дзвонити з 9:00 до 20:00

Про компанію

Компанія «PHANTOM power equipment» заснована в червні 2001 року. «PHANTOM power equipment» – це українське підприємство із закінченим циклом розробки, виробництва, гарантійного, післягарантійного сервісного обслуговування і технічного супроводу облаштувань силового електронного обладнанняй автоматики.

Основний напрям діяльності компанії «PHANTOM power equipment» – розробка і виробництво однофазних і трифазних стабілізаторів і нормалізаторів напруги, джерел безперебійного живлення (ДБЖ), а також різних систем силової автоматики і систем автоматизації процесів. Підприємство випускає пристрої як побутового, так і промислового призначення.

На ринку Україниперспективна компанія «PHANTOM power equipment», яка до того ж динамічно розвивається, швидко зайняла провідні позиції у виробництві і реалізації високоякісних електронних стабілізаторів і нормалізаторів напруги. Компанія, аж до теперішнього часу, є одним з небагатьох виробників електронних стабілізаторів напруги з високоточним безступінчастим електронним регулюванням (ФІМ) вихідної напруги з відхиленням не більше 1% (напруга на виході стабілізатора 220±2В (клас «ЕЛІТ»). Постійне прагнення колективу «PHANTOM power equipment» до удосконалення продукції, що випускається, а також найбагатший досвід фахівців компанії у вирішенні задач по забезпеченню споживача якісним електроживленням, принесли свої плоди. І на даний момент, асортимент стабілізаторів і нормалізаторів напруги, що випускаються «PHANTOM powerequipment», настільки широкий, що стало можливим вирішити практично будь-які задачі, пов'язані з проблемами якісного електроживлення в побутовому і промисловому секторі.

Фахівці «PHANTOM power equipment» здійснюють постійний контроль і вивчення якості електроенергії в електричних мережах різних регіонів України. Це дозволяє виявляти різноманітні проблеми, з якими стикаються споживачі електроенергії. Спектр цих проблем і задач, пов'язаних з їх рішенням, дуже широкий, що, у свою чергу, веде до розширення сфер діяльності компанії. Так, зокрема, регулярні перебої з енергопостачанням в електричних мережах, привели до виникнення нового напряму діяльності компанії «PHANTOM power equipment»– виробництва джерел безперебійного живлення. Спочатку було випущенеДБЖ топології «line-interactive», а потім, через деякий час, з'явилися ДБЖ топології «off-line», які успішно пройшли випробування і вийшли на ринок вже в 2010 році.  Джерела безперебійного живлення «PHANTOM power equipment» створювалися із застосуванням новітніх розробок компанії в області конструювання високочастотних силових перетворювачів. Це дозволило випустити якісну продукцію з високими споживчими характеристиками, яка відповідає найсучаснішим вимогам. ДБЖ«PHANTOM power equipment» мають велику кількість призначених для користувача налаштувань, які розширюють сферу застосування даних ДБЖ, а продуманий, простий інтерфейс і малі габарити підвищують зручність користування.

Компанія «PHANTOM power equipment»  йде в ногу з часом, а час задає інтенсивний ритм розвитку науки і техніки у всьому світі. Так, у 2012 році втілюється в життя ідея створення спеціального підрозділу компанії, а саме -«PHANTOM energy solutions». Інженерами цього підрозділу здійснюється спеціальний підхід до проектування обладнання. Мета і завдання підрозділу «PHANTOM energy solutions»– розробка і впровадження у виробництво високотехнологічних, високонадійних пристроїв, що мають відмінні технічні характеристики, ергономіку і енергоефективність. Найпередовіші розробки «PHANTOM energy solutions» і нестандартний підхід до конструювання дозволяють підвищити ККД устаткування і, в результаті, понизити (а іноді і зовсім виключити) шуми, що виникають при роботі устаткування, а також скоротити витрати електроенергії на теплові втрати. Також, якщо взяти до уваги особливий підхід до дизайну і ергономіки обладнання, що випускається, його технічного оснащення та гнучкості налаштувань, то, у результаті, виходить устаткування, яке здатне доповнити інтер'єр не лише технічного, але навіть житлового приміщення і, що дуже важливо, не створювати в цьому приміщенні дискомфорт чиненими при роботі шумами. Вже в 2013 році «PHANTOM energy solutions» дебютувала на ринку з ДБЖ«UPS-0512», яке відразу ж піднялося в топ продажів.  «PHANTOM energy solutions» успішно веде розробки також і у сфері альтернативної енергетики.

За час роботи на ринку України та за її межами, компанія виробила і встановила на побутові і промислові об'єкти декілька десятків тисяч стабілізаторів і нормалізаторів напруги «PHANTOM» різної потужності, а також джерел безперебійного живлення. Ми постійно вдосконалюємо технології виробництва, розширюємо номенклатуру продукції, що випускається, покращуємо її технічні параметри, підвищуємо якість і надійність. 

Компанія здійснює роздрібний і оптовий продаж стабілізаторів і нормалізаторів напруги, ДБЖ, гарантійний і післягарантійний сервіс.  У зв'язку з існуючим високим попитом на продукцію торгових марок «PHANTOM power equipment» і «PHANTOM energy solutions», компанія постійно збільшує обсяги виробництва і розширює торгову мережу представників і дилерів на території України і за її межами.