Производитель электрооборудования и электротехники Phantom Energy Solutions

Lifecell+38 (063) 852-88-55
Киевстар+38 (096) 361-04-90
Lifecell+38 (063) 855-54-92
Vodafone+38 (066) 353-57-77
Дзвонити з 9:00 до 20:00

Навіщо потрібні стабілізатори і нормалізатори напруги

В Україні стандартна напруга електричних мереж згідно з ДСТУ повинна відповідати 220В (однофазні мережі), а частота – 50Гц. Проте на практиці якість електричної енергії сильно відрізняється від норм. Спостерігається постійне пониження або підвищення напруги, стрибкоподібне подання струму і тому подібне.

 

Електрика являється важливою складовою життя людей. Тому, користуючись продуктами технічного прогресу, такими як освітлення, телебачення, офісна, кухонна і побутова техніка, людина прагне захистити прилади від неякісної електроенергії, здатної вивести їх з ладу.

 

З метою збереження працездатності різних електропристроїв і продовження терміну їх експлуатації були винайдені стабілізатори і нормалізатори напруги.

Захисники електротехніки

Власникам електротехніки, бажаючим уникнути ризиків, пов'язаних з її поломкою, необхідно встановити у своїх квартирах і будинках спеціальні засоби захисту. Це нормалізатори і стабілізатори – прилади, які забезпечують якісну напругу на виході, рівну 220В або 380В.

 

Сучасні стабілізатори напруги служать для плавної (безступінчастої) корекції напруги автоматично і утримують його значення на рівні 220 або 380В ±2 В. Їх функціонування дозволяє також уникнути мерехтіння освітлювальних приладів, пов'язаного з коливаннями напруги в електромережі.

 

Нормалізатори напруги контролюють напругу за допомогою покрокового (ступінчастого) змінення, підтримуючи 220/380В з похибкою в 5-10В (рівною величині ступеня). Робота цих пристроїв не завжди позбавить світильники від мерехтінь під час перепадів напруги.

 

До основних частин регуляторів напруги відноситься:

Ці захисні конструкції встановлюють для певних приладів (комп'ютера, телевізора, електропечі та ін.) або для приміщення в цілому (офісу, магазину, квартири, будинку і так далі).

 

Придбавши подібні пристрої, можна убезпечити свою техніку від неякісної електроенергії, заощадити на її ремонті або заміні.