Производитель электрооборудования и электротехники Phantom Energy Solutions

Lifecell+38 (063) 852-88-55
Киевстар+38 (096) 361-04-90
Lifecell+38 (063) 855-54-92
Vodafone+38 (066) 353-57-77
Дзвонити з 9:00 до 20:00

Розподіл на класи стабілізаторів і нормалізаторів напруги

Торгова марка Phantom Power Equipment пропонує декілька класів стабілізаторів і нормалізаторів напруги:

Така кількість класів устаткування обумовлюється прагненням виробника забезпечити максимальну гнучкість в рішенні різних технічних і економічних задач. Головною метою ТМ Phantom Power Equipment® є забезпечення високої якості та надійності усіх класів устаткування. Класи, передусім, відрізняються один від одного своєю схемотехнікою, яка, у свою чергу, ділить їх за принципом регулювання, точності вихідної напруги, діапазоном стабілізації і типом комплектуючих, що використовуються в силових ключах. Проведемо короткий екскурс по усіх перерахованих класах устаткування ТМ Phantom Power Equipment®.

 

Клас «Стандарт»– на сьогодні представлений двома апаратами VN-600F і VN-720 (600Вт і 2500Вт, відповідно). Схемотехнічне рішення забезпечує ступінчасте регулювання напруги завдяки релейній комутації. Точність вихідної напруги у цього класу – складає+10В, чого цілком достатньо для нормального функціонування більшої частини електроустаткування. Висока надійність цих апаратів забезпечується номіналами комутаційних силових елементів, вибраними з багаразовим  запасом. Такими елементами є електромеханічні реле. Для прикладу можна відмітити, що в ужитку VN-720 називають «Крепыш» (рос.) – купив, встановив і забув. Стабілізація напруги забезпечується в досить широкому діапазоні напруги (134-260В). Ці апарати, як правило, використовуються для забезпечення безпечним електроживленням одного приладу, потужність якого не перевищує навантажувальну здатність нормалізатора. Для зручності підключення цих нормалізаторів до своїх «підопічних» (найчастіше для VN-600F – це газовий котел, а для VN-720 – це пральна машина) вони обладнані розеткою і вилкою. Обидва апарати мають високу швидкодію.

 

Клас «Стандарт+» – був розроблений і запущений в серійне виробництво на заміну апаратам класу «Стандарт», потужностями від 6кВт до 15кВт. Ця заміна була обумовлена постійною роботою нашої компанії над забезпеченням якості і збільшенням терміну служби устаткування, яке випускалося. Отже, ТМ Phantom Power Equipment® пропонує Вам нормалізатори напруги бюджетного цінового діапазону потужністю 6,8,10, 12,5 і 15кВт.  Силовими ключами в них є тиристори і тиристорні модулі від провідних світових виробників. Діапазон стабілізації нормалізаторів напруги серії VN-72x – 125-260В. Відхилення вихідної напруги від номінальної 220В (+7%) – не є критичними (для більшості побутового устаткування допускається відхилення+10%). Характерними відмінностями цього класу є лакофарбне покриття сірого кольору, відсутність індикатора навантаження, неможливість замовлення апарату в підлоговому корпусі. При порівняно низькій ціні Ви всеодно отримуєте якісний апарат здворічною гарантією.

 

Клас «Еліт» є класом, що стоїть окремо серед нормалізаторів і стабілізаторів напруги. Всього декілька виробників в Україні змогли освоїти і випустити стабілізатори що використовують фазо-імпульсну модуляцію (ФІМ) для регулювання напруги з напівпровідниковою комутацією. Це нестандартне рішення дозволило нашим стабілізаторам серії VS-7xx отримати дуже високу швидкодію і безступінчасту роботу. При роботі ФІМ допускає незначну зміну форми вихідної напруги. Для вирішення всього спектру задач стабілізації напруги ТМ Phantom Power Equipment® розбила цей клас на 4 діапазони стабілізації: 115-220В, 135-240В, 160-265В, 185-290В з можливим відхиленням вихідної напруги від номінальної 220В усього 0,5%. Апарати усіх діапазонів мають індикатор навантаження і можуть бути виконані як в підвісному, так і в підлоговому корпусі. Важливо відмітити, що ФІМ використовується не лише в стабілізаторах напруги, але також може застосовуватися в інших побутових приладах. У таких випадках можливі програмні збої в цих приладах (прикладом можуть бути деякі моделі кавоварок, кондиціонерів, пральних машин). «Еліти» ефективно відпрацьовують просадки і сплески напруги в електричній лінії, викликані зварювальними роботами. Краще за апарати цього класу, забезпечити згладжування впливу зварювальних робіт на лінію, зможе, хіба що, так званий «онлайник». Але придбання on-line системи потужністю 10 або 15кВт може собі дозволити далеко не кожний.

 

Клас «Універсал»  є яскравим представником нормалізаторів напруги з дуже широким діапазоном вхідної напругиі тиристорною комутацією. Недаремно його ще можна назвати апаратом «зима-літо». Подібні відгуки клієнтів отримані завдяки щонайширшому діапазону стабілізації 105-275В, з відключеннями по захисних межах Umin=75В і Umax=290В. Апарати класу «Універсал» представлені в підвісних і підлогових корпусах з індикатором навантаження. Точність+10В або 5% практично не помітна для устаткування і людини. Перемикання зі ступеня наступінь можна явно помітити тільки на лампах розжарювання. На такі відхилення закриваються очі, якщо у Вас удома вдень в мережі 100В, а вночі 260-270В. Такі умови зустрічаються дуже часто на об'єктах з довгими лініями. Для забезпечення безпеки свого устаткування в таких умовах можна поставити інший нормалізатор/стабілізатор або реле захисту і залишитися взагалі без електроенергії, або встановити нормалізатор напруги класу «Універсал». Цей клас представлений в діапазоні номіналів потужностей від 6кВт до 20кВт в серійному виробництві і потужнішими апаратами під замовлення.

 

Клас «Преміум» – це найбільш популярний клас серед нормалізаторів напруги ТМ Phantom Power Equipment®. Популярність цього класу забезпечена великою кількістю переваг: висока швидкодія, досить широкий діапазон стабілізації 136-270В, безшумна робота, всі види захисту,висока точність (2%), напівпровідникова (тиристорна) комутація та інше.Така  точність дозволяє вести повседенну діяльність не помічаючи змін вхідної напруги незалежно від типу освітлення і характеру навантажень. Захисні межі зверху і знизу складають 290В і 90В відповідно. «Преміум» так само як і «Універсал» представлений в діапазоні номіналів потужностей від 6кВт до 20кВт в серійному виробництві і потужнішими апаратами під замовлення.